MINE.THE.GAP

Kim jesteśmy?

MINE.THE.GAP to projekt finansowany przez UE. Naszym celem jest poprawa trwałości łańcucha wartości surowców poprzez innowacje międzyregionalne i sektorowe. Dlatego też MINE.THE.GAP zapewnia bezpośrednie wsparcie finansowe dla MŚP poprzez otwarte zaproszenia do składania wniosków oraz usługi wsparcia biznesowego. Ponadto, wspieramy współpracę pomiędzy klastrami oraz dyskusję na temat polityki klastrowej w celu stworzenia ekosystemu biznesowego sprzyjającego MŚP.

Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie internetowej: https://h2020-minethegap.eu

Czego można od nas oczekiwać?

Zapraszamy wszystkich, nie ma znaczenia czy jesteś firmą, klastrem, organizacją badawczą, stowarzyszeniem czy administracją publiczną, do zostania interesariuszem MINE.THE.GAP. Dzięki subskrypcji będziesz otrzymywać nasze biuletyny zawierające szczegółowe informacje o otwartych konkursach, nagrodzonych projektach i dalszych usługach MINE.THE.GAP.

Wybierz opcję „dowiedz się więcej o współpracy między klastrami i dyskusjach na temat polityki klastrowej” w formularzu zapisu, a zaprosimy Cię do udziału w badaniach, webinariach i warsztatach w latach 2021-2023. Działania te dają możliwość nawiązania kontaktów z różnymi klastrami i organizacjami na różne tematy związane z klastrami. Dzieląc się swoimi opiniami, weźmiesz udział w kształtowaniu przyszłego ekosystemu dla klastrów, a następnie MŚP.

Zachęcamy do subskrybowania newslettera: http://eepurl.com/htW37P

Aby uzyskać więcje informacji odwiedź stronę projektu:

 https://h2020-minethegap.eu 

lub skontaktuj się z nami:

a.zdanowicz@klasterodpadowy.com, s.pycinski@klasterodpadowy.com